Неоригінальне видання
Знаєте, як головред іноді шукає свій рідний журнал? Просто в гуглі — якщо, звісно, цей журнал електронний. От і я якось вводжу в пошуковому рядку назву свого тижневика — і першим в результатах пошуку постає не просте видання «Головбух: Бюджет», а «оригінальне». Чомусь одразу згадується назва ковбаси з епітетом «Справжня» чи там «Натуральна», який дає протилежний ефект — розумієш, що ніяка вона не справжня й не натуральна. Або ще «інфа 100%!!!» — начебто маркер достовірності, а насправді — брехня брехнею. Проте переходжу за посиланням. І що я бачу: нібито ж наш журнал — дизайн схожий. Але назва компанії інша — у нас же «Експертус». А де тризуб, а кнопка «Допомогти ЗСУ»? А коли починаю читати зміст — овва! Таке враження, що хтось накидав різного «начебто бухгалтерського» мотлоху, не розбираючи рубрик, та ще й з фактичними і граматичними помилками. І де врешті-решт моє «Слово редактора»?! Ну, натуральні шахраї. Як таке можливо — розповів наш директор: «Помста росіян українському видавництву за розрив бізнес-зв’язків».
А ми — неоригінальні. Усе так само відстежуємо зміни в законодавстві, розбираємо бухгалтерські проблеми, відповідаємо на ваші запитання. Допомагаємо. До речі, ви знаєте, як правильно й дієво допомогти збройним формуванням України? Просто передати гуманітарку надійній особі у військовій частині — гарний спосіб. Однак надійність цього методу прямо пропорційна надійності людини, якій ви щось передаєте. Тому документаційно-обліковий аспект благодійної операції — важливий. Його бере на себе наш видавець, який знає про все не з чуток, бо нині служить в ЗСУ. Ось його надійні «Три поради, як правильно надати гуманітарку, щоб вона допомогла військовим».
І на лікарняному, і на роботі водночас — є у вас в установі такі оригінали? Справді, часто працівники, які оформили лікарняний, виходять на роботу — з власної ініціативи або на прохання керівника. Бухгалтер замість лікарняних нараховує таким працівникам зарплату. А потім Держаудитслужба під час зустрічної звірки на це реагує зовсім не оригінально — штрафує бухгалтера. Але не вас — слідом за ФСС наша експертка роз’яснює, як діяти в таких ситуаціях.
У ці непрості воєнні дні 2022 року замовники мають на руках різні договори, укладені за результатами закупівель. Адже впродовж року, щоб укласти договір, їм довелося керувалися різними нормативно-правовими актами. Кожен з них висуває свої вимоги до оприлюднення в ЕСЗ інформації про зміни до договорів, які вносить замовник. Розберемо їх докладно.
Напевне, оті «оригінали», які прикидаються українським тижневиком «Головбух: Бюджет», щотижня сподіваються, що ми нарешті таки не випустимо черговий номер. Ну бо як же ж його зробити без електрики й інтернету? А отак: «Немає світла, тепла та води — а ми готові». Адже ми тут — великий пункт незламності, а вони там — великий пункт брехні.
Олеся СКРИМОВСЬКА,
головний редактор
|
Головбух: Бюджет 0 44 586 56 06 Головний редактор, відповідальний за випуск Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора. Передрук матеріалів тижневика «Головбух: Бюджет», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу Видавця Поштова адреса редакції і видавця Розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції, в усіх відділеннях зв’язку та передплатних агенціях вашого міста Передплатний індекс у Каталозі видань України — 89314 © ТОВ «Експертус Тек», 2022 |
Київ
«Експертус Тек»
2022